http://joomlarulit.com/

МАШТАБОВАНІ РІШЕННЯ

Contentum Enterprise підтримує технології кластеризації компанії Microsoft. Це дозволяє будувати масштабовані системи з розподілом навантаження і підвищеною відмовостійкістю.

Технологія кластеризації дає можливість розподілити навантаження на систему на кілька серверів. Даний підхід дозволяє вирішити 2 завдання:

1. Побудувати систему для великої кількості користувачів

Потік запитів розподіляється на різних серверах, що дозволяє розширити максимальну кількість одночасно працюючих з системою користувачів. При проектуванні системи можливо сподіватися на те, що введення додаткового сервера дозволить підключити більшу кількість користувачів.

2. Побудувати відмовостійку систему

При виході з ладу одного з серверів в кластері інші сервера будуть продовжувати роботу. При усуненні несправностей на зламаному сервері його можна буде повернути в роботу.


ПІДТРИМКА ORACLE DATABASE

Бази даних Oracle давно зарекомендували себе як еталон надійності і продуктивності. Contentum Enterprise сумісна з Oracle Database.

Єдине обмеження - вибір СУБД треба робити при інсталяції системи. Програми конвертації між MS SQL і Oracle не входять в пакет постачання системи. Конвертація між різними СУБД є додатковою послугою.

При цьому Contentum Enterprise може використовувати будь-які редакції MS SQL Server.


РОЗШИРЕНІ ІНТЕГРАЦІЙНІ МОЖЛИВОСТІ

Contentum побудована на технологіях Microsoft, що дає відмінні можливості щодо інтеграції та розширення можливостей системи. Писати розширення, або налаштовувати складні дії в рамках бізнес-процесів можна, використовуючи мови сімейства MS .NET (наприклад, C #).

На додаток до стандартних можливостей системи, Contentum Enterprise містить готові пакети для інтеграції з шинами даних (ESB, Enterprise Service Bus).

Даний механізм дозволяє використовувати BPM-систему для побудови наскрізних процесів компанії, що проходять через велику кількість підрозділів та інформаційних систем.


НЕОБМЕЖЕНІ МОЖЛИВОСТІ ЛІЦЕНЗУВАННЯ

У версії Contentum Standard використовуються іменна та конкурентна моделі ліцензування, проте кількість ліцензій, які можна придбати, обмежена.

Компанія може придбати до 100 конкурентних ліцензій - це кількість користувачів, які можуть одночасно працювати в системі. Іменні ліцензії означають, що користувач займає ліцензію навіть коли він не авторизований. Загальна кількість іменних ліцензій, які можна придбати в версії Contentum Standard - 150 одиниць.

Версія Contentum Enterprise не має обмежень за кількістю ліцензій для користувачів. Розроблена спеціально для великих компаній, Contentum Enterprise має підвищену продуктивність і забезпечує можливість одночасної роботи в системі максимальної кількості користувачів.


ІНТЕГРАЦІЯ З ВНУТРІШНІМИ ПОРТАЛАМИ

Contentum містить готові пакети інтеграції з внутрішніми порталами, побудованими на базі MS SharePoint або Бітрікс24.

Якщо в якості порталу використовується інша інформаційна система, то Contentum надає API для вбудовування портлетів і викликів функцій з веб-додатків. Завдяки цим інструментам створення пакету інтеграції буде достатньо легким.


ШВИДКИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ця логіка дозволяє оперативно модифікувати процеси і швидко доходити до тієї стадії, коли процес починає влаштовувати більшість його учасників. При цьому Contentum - це не тільки «двигун» для бізнес-процесів, в поставку входять готові інтерфейси для взаємодії з системою. Додатково до стандартного веб-інтерфейсу надаються:

Rich e-mail interface - дозволяє працювати з бізнес-процесами з електронної пошти

Lite-interface - хороша основа для побудови максимально простих інтерфейсів для операторів.

Як результат, простий механізм побудови процесів і готові інтерфейси для їх використання надають можливість швидко впровадити систему у великій компанії.


Демонстрація

Для надання доступу до Contentum Enterprise або уточнюючих питань, будь ласка, зверніться до наших менеджерів