http://joomlarulit.com/

Оптимізація

Під час роботи з бізнес-процесом у співробітників організації може накопичуватися велика кількість раціональних пропозицій і ідей щодо поліпшення бізнес-процесу, особливо відразу після його впровадження. Дані пропозиції дійсно можуть бути корисні і, при належному доопрацюванні бізнес-процесу, здатні підвищити ефективність роботи організації.

Завдання, що одержують користувачі в рамках виконання бізнес-процесів, оформлені в веб-інтерфейсі інформаційної системи Contentum BPM у вигляді окремих сторінок (картка завдання), на яких приведена вся необхідна виконавцю інформація для прийняття рішення і виконання поставленого завдання.

Наприклад, керівник вирішив, що операцію «Складання кошторису» краще виконувати комерційному директору, а не Менеджеру з продажу (це може бути пов'язано з особливостями роботи організації). Система Contentum BPM дозволяє змінити процес в працюючій системі (для цього не потрібен ні програміст, ні зупинка системи) і застосувати зміни негайно. Після того, як процес виконаний з урахуванням зроблених змін, можливо відразу провести оцінку ефективності внесених коректив.

Щодо BPMN 2.0