http://joomlarulit.com/

Contentum ECM призначений для роботи з корпоративним інформаційним контентом - документами. Гнучкі налаштування Contentum дозволяють швидко зорієнтуватися в системі, а також прописати навіть найнестандартніші алгоритми роботи з електронними документами.

Налаштування СЕД

Створення типу документа

У кожній організації існують свої типи документів зі своєю структурою, набором атрибутів, визначеними шаблонами, маршрутами і життєвими циклами. Швидко налаштувати типи документів дозволяє Дизайнер Contentum. Усього за кілька кроків можна створити тип документа, тим самим перенести всю паперову роботу в електронний вигляд.


Налаштування карток документів

Для зручності роботи всю інформацію можна структурувати, розбити на розділи, вкладки та налаштувати типи документів, характерні для конкретної організації.

Залежно від типу документа дизайнер форм дозволяє створити будь-який вид його картки. Можна додавати панелі, вкладки, колонки робити обов'язкові поля для заповнення.

Дизайнер форм доцільно використовувати тоді, коли потрібно зробити якусь унікальну, складну й зручну форму.


Налаштування номенклатури

За необхідністю параметри реєстрації документів можуть бути налаштовані дуже гнучко під потреби організації - від найпростіших схем невеликих організацій до найскладніших схем класифікації документів, в яких використовуються перехресні нумерації справ та інші канцелярські складності, характерні для великих організацій.

Налаштування номенклатури має на увазі створення місць реєстрації, розділів, справ, а також типів документів із зазначенням їхнього документопотоку.


Маршрути документів

В системі Contentum є можливість задати маршрути руху документів будь-якої складності. Моделювання маршруту виконується в простому і, інтуїтивно зрозумілому, редакторі з зручним графічним інтерфейсом.

Одного разу змодельований маршрут в подальшому може бути використаний безліч разів, забезпечуючи чіткий регламентований рух документів в організації. Виконати відправку документа за готовим маршрутом можна з картки документа, в пару кліків мишкою.


Зберігання документів

Contentum ECM має інтерфейс стандартного файлового сховища, звичного навіть для недосвідчених комп'ютерних користувачів. Для зберігання документів використовуються звичайні папки, за якими можна організувати швидкий пошук.

Рекомендується не видаляти документи, а переміщувати їх в архів, у разі необхідності їх відновлення.