http://joomlarulit.com/

Якісне навчання співробітників - це необхідна умова для успішного впровадження і подальшого розвитку будь-якої інформаційної системи. Саме тому нами проводяться авторські курси навчання роботі з ECM/BPM системою.

На сьогоднішній день діє "Програма сертифікованого навчання", завдяки якій Замовники мають можливість швидко і якісно навчати своїх фахівців роботі з системою.

Навчання

У нашому "Центрі сертифікованого навчання" професійні та сертифіковані викладачі проводять спеціалізовані та бізнес тренінги з використанням оригінальних спеціалізованих методичних матеріалів.

Після закінчення курсів слухачі отримують спеціально розроблені навчальні посібники, сертифікат про навчання на фірмовому бланку компанії і право однієї атестації з пройденого курсу.

Атестація робить більш відповідальним ставлення співробітників до навчання, а сертифікація дозволяє фахівцям документально підтвердити свою кваліфікацію.

У результаті роботодавець може бути повністю впевнений, що сертифіковані фахівці - це висококваліфіковані професіонали, чия компетентність в області ECM технологій підтверджена офіційно.

Компанія «ЦЕНТР КОМПЕТЕНЦІЇ ЕСМ УКРАЇНА» надає послугу з сертифікованого навчання фахівців в рамках ECM/BPM системи за курсами:

  • Користувач ECM/BPM системи
  • Адміністратор ECM/BPM системи
  • Розробник ECM/BPM системи

 

Бажаєте дізнатися більше?

Ми надамо максимум інформації щодо будь-яких Ваших питань.

Зв'язатися з нами