http://joomlarulit.com/

Contentum KPI - система управління ефективністю, тому вона надає інструменти для прийняття оперативних рішень. Ви можете отримати on-line статистику і аналітику для нарад без генерації паперових звітів.

Контроль і моніторинг

Система дозволяє візуалізувати необхідні дані і відстежувати поточне значення і тренд.

Кожен показник, в залежності від того, виконується на даний момент планове значення за нього чи ні, забарвлюється в якийсь із кольорів: зелений, жовтий або червоний.

Організація доступу за функціональними ролями гарантує відображення користувачеві тільки того набору показників, який необхідний йому для роботи.

Картка показника

Contentum KPI дозволяє акумулювати всю необхідну інформацію за показником для аналізу змін. Картка показника дає можливість перевести статистичні дані в наочну модель.

Картка показника

Можливо «провалитися» в кожен показник і подивитися, хто за нього відповідає та оглянути динаміку змін.

У разі, якщо є питання за значеннями показника, можна відразу звернутися до відповідального. Все листування буде збережене на картці показника.

Система зберігає історію зміни показника, і завжди можна побачити, як росло або падало значення показника з плином часу.

Контрольні панелі

Для наочного уявлення даних система дозволяє «мишкою» формувати контрольні панелі, що відображають значення і динаміку зміни показників.

Контрольні панелі дуже зручні для швидкого аналізу ситуації і проведення нарад - дозволяють відразу говорити про поточні результати та плани, а не «лити воду».

При правильно налаштованих контрольних панелях наради «в понеділок», можливо перетворити його з тривалих обговорень в швидкий аналіз відхилень і пошук шляхів поліпшення.

Контрольні панелі можна налаштовувати як для функціональних груп показників, так і в залежності від потреб конкретного користувача, надаючи інформацію в тому розрізі, в якому вона буде найбільш корисна.

Contentum KPI для iPad

Допомагаючи управляти ефективністю, Contentum  KPI пропонує рішення для мобільних користувачів, топ-менеджерів. Спеціальний додаток, доступний в App Store, реалізує необхідні інструменти в зручному форматі.

Додаток Contentum KPI для iPAD, не перевантажуючи користувача зайвою інформацією, представляє лише необхідну для прийняття оперативних рішень.

На головній сторінці можна бачити поточні значення всіх показників, заведених в систему, а також ефективність всіх співробітників, для яких створені матриці ефективності.

Зручна навігація дозволяє працювати через планшетний комп'ютер без втрати функціональності.

Додаток Contentum KPI для iPAD зберігає механізм карток показника, що дозволяє відразу отримати більш детальну інформацію про поточне значення, статистиці за період, відповідальному.

У додатку також реалізовані повнофункціональні матриці ефективності співробітників.