http://joomlarulit.com/

Моделювання

Робота з бізнес-процесами в Contentum BPM починається з їхнього моделювання. Моделювання бізнес-процесів здійснюється в Contentum Designer, що входить в комплект системи Contentum. Дизайнер Contentum має простий і зрозумілий графічний інтерфейс.

Важливим моментом є те, що проектування бізнес-процесів може виконувати бізнес-аналітик без участі програміста. Система Contentum описує процес на мові діаграм (bpm), звичної для аналітика і зрозумілої вищому керівництву організації.

На діаграмі бізнес-процесу визначаються учасники процесу, набір їхніх дій і їх послідовність. Сама діаграма (графічна модель) бізнес-процесу будується шляхом перетягування потрібних блоків операцій з палітри, надалі операції з'єднуються переходами.

В основі функціонування системи Contentum BPM використовується загальноприйнята нотація опису бізнес-процесів BPMN. На сьогоднішній день остання версія нотації BPMN має номер 2.0. 

Після того, як графічна модель бізнес-процесу побудована, визначаються дані, з якими проводиться робота в рамках бізнес-процесу, і проводиться налаштування операцій бізнес-процесу. Наприклад, завдання для користувача визначає, з якими даними працює виконавець, які дані він повинен надати щодо виконання завдання і які дії повинен виконати.

Моделювання бізнес-процесу в дизайнері Contentum закінчується його публікацією, після чого бізнес-процес компілюється і стає доступним для запуску в веб-інтерфейсі системи Contentum BPM.

Виконання бизнес-процесів