http://joomlarulit.com/

Налагодження

Бізнес-процеси різноманітні. Наприклад заявки, службові записки, як правило, невеликі, з нечисельною кількістю учасників і модель таких процесів є простою. Основні процеси - це, як правило, наскрізні процеси, що проходять через всю компанію і містять велику кількість кроків. При цьому обидва види процесів в ідеалі повинні працювати в одній системі. Тому система управління бізнес-процесами повинна бути зручною як для опису коротких ланцюжків, так і для процесів з великими розгалуженнями та великою кількістю блоків.

У Contentum є ряд механізмів для побудови великих процесів. Перший механізм - це підпроцеси. У Contentum можна ініціювати виклик будь-якого іншого процесу, створеного в системі, пов'язавши входи і виходи. Другий спосіб - це можливість розбити бізнес-процес на внутрішні підпроцеси. Обидва ці підходи дозволяють зробити діаграму більш читабельною, що в свою чергу максимально полегшує супровід і модифікацію процесу. В системі також можна організувати обмін інформацією між різними процесами, один процес може чекати проходження іншого процесу через певну точку.

 

 

 

 

Налагодження процесів істотно прискорює їхню реалізацію. Особливо це актуально для великих процесів - коли треба налагодити «150-ий» крок процесу. В такому випадку режим налагодження є незамінним. У цьому режимі налагодження Contentum надає можливість запустити процес з будь-якого кроку і з будь-яким набором вхідних даних, що дозволяє швидко вносити модифікації, в тому числі і у великі процеси.

Показники процесів