http://joomlarulit.com/

Система надає зручні механізми для побудови комунікацій між учасниками проектів. При цьому особлива увага приділяється питанням оперативності інформаційного обміну в поєднанні з високим рівнем безпеки потенційно конфіденційної інформації.

Найчастіше для ефективного виконання завдань за проектом потрібно якісно організувати комунікації між його учасниками. В системі Contentum продуманий механізм для таких комунікацій. Користувачі можуть відсилати один одному повідомлення за проектом і спілкуватися в стрічках повідомлень. Крім того, до повідомлень вони можуть прикріплювати документи і файли.

Повідомлення відображаються на спеціальному портлеті в картці проекту. Там же можна їх коментувати. Таким чином, усе ділове листування проекту зберігається в одному місці.

Якщо в учасника проекту є тема для обговорень - він просто кидає повідомлення в стрічку повідомлень. Усі потрібні користувачі системи миттєво його побачать, хто повинен - ​​прокоментує. При цьому коментарі також побачать всі потрібні користувачі. Це дуже схоже на спілкування в Facebook - так само зручно, але тільки повідомлення бачать виключно потрібні співробітники організації - від сторонніх очей листування надійно сховане.