http://joomlarulit.com/

У Contentum Projects+ бізнес-процеси можуть використовуватися в наступних місцях:

1. Зміна стадій життєвого циклу проекту.

Процеси будуть автоматично запускатися при спробі змінити стадію проекту. Ці процеси можуть не тільки автоматизувати процедури зміни стадій (наприклад, відправка документації в архів компанії при завершенні проекту), а й здійснювати перевірку виконання вимог, необхідних для зміни стадії (не можна запустити проект в роботу, доки не узгоджено технічне завдання).

Особливо це зручно для автоматизації процесів узгодження, перевірки наявності документації та умов, необхідних для переходу на нову стадію, автоматизації процедур ініціації і завершення проектів.

2. Етап календарного плану проекту.

Contentum дозволяє вказати, що будь-який з етапів (кроків) проекту є типовою процедурою і реалізується за допомогою стандартного бізнес-процесу, описаного в системі Contentum.

Наприклад, це може бути стандартний для всіх проектів процес узгодження бюджетів.

Зауважте, що Ви можете пов'язати запуск бізнес-процесу в плані проекту з попереднім завданням. Наприклад, якщо процесу «Затвердження технічного завдання» передує завдання «Написання технічного завдання», процес буде автоматично запущено тільки після того, як завдання буде виконано - навіть якщо воно буде протерміноване.

3. Картка проекту.

Запускати «сервісні» бізнес-процеси можливо за необхідностю безпосередньо з картки проекту. Це процеси, які, як правило, не пов'язані з основним ходом проекту: різноманітні сервісні процеси, такі як запит розширення бюджету проекту, реєстрація інцидентів, позапланова закупівля обладнання, реєстрація службових записок тощо.

А ось так от виглядає ініціація процесу з картки проекту - запускаємо буквально в один клік.

Однак є шляхи ще простіші. Ці процеси можуть запускатися зі сторінки проекту будь-яким з користувачів, хто має на це права, або навіть ззовні. Наприклад, процес обробки інцидентів може бути налаштований на запуск з зовнішньої системи.