http://joomlarulit.com/

Система надає якісний інструмент календарного планування, який дозволить керувати термінами і обсягами виконання проекту. Календарний план Contentum сумісний з календарним планом MS Project.

Сформувати і опублікувати календарний план проекту можна двома способами:

1. Вручну. Прямо в системі Contentum створити необхідні завдання, визначити ієрархію, послідовності, налаштувати зв'язок між завданнями, визначити виконавців тощо.

2. Імпортувати з файлу MS Project. Система буде намагатися «вгадати» за прізвищами виконавців по кожному із завдань (для автоматичного призначення цих завдань виконавцям).

У будь-якому випадку, в результаті ми отримуємо план проекту. Його можна представити у вигляді діаграми Ганта.

У готовому плані можливо в один клік перейти до будь-якого завдання і отримати всю детальну інформацію по його виконанню: листування виконавців, обмін документами, файлами тощо. Сторінка кожного завдання проекту містить історію.

У режимі редагування прямо всередині системи Contentum можливо швидко і просто змінювати план без зайвих дій - просто переміщайте завдання по діаграмі за допомогою миші, малюйте зв'язки між завданнями, відзначайте відсотки виконання завдань (якщо раніше це не зробили самі виконавці).

До речі, передбачені зручні інструменти моніторингу календарного плану: на діаграмі відразу видно статус завдань: виконані, прострочені, в роботі. Є й додаткові інструменти. Наприклад, в один клік можна побудувати критичний шлях.

Зовні наш календарний план схожий на план з MS Project: такий же набір атрибутів завдань, ієрархія тощо.

Це не випадково - план Contentum і план MS Project є сумісними. Ви можете завантажити календарний план з MS Project, а потім в будь-який момент план проекту можна знову вивантажити в файл MS Project (наприклад, для багатосторінкового друку).

Більш того, система дозволяє коригування плану і повторне його завантаження без втрати статусів завдань.