http://joomlarulit.com/

Contentum Projects+ дозволяє вести постійний контроль надходжень і платежів в рамках проекту. Для кожного проекту формується набір статей, позицій, формуються планові цифри, а за фактичними документами триває облік фактичних цифр.

Фактичні значення доходу і витрати оформляються як документи в системі Contentum. Їх можливо надсилати на узгодження, ознайомлення або за маршрутом. Таким чином, бюджет проекту це не таблиця з "сухими" цифрами, в будь-який момент можна переглянути не тільки рух коштів, а й дізнатися, які співробітники причетні до цих процесів і відповідальні за них. Передбачено різні варіанти відображення бюджетної інформації.

 

 

 

 

У проектах впровадження системи можливе налаштування процесу заявки на виділення коштів в розрізі проектних статей і зав'язка цього процесу на бухгалтерію. Надходження коштів до бюджету проекту також може виконуватися в рамках бізнес-процесу. Таким чином, занесення інформації в бюджет проекту системи Contentum здійснюється автоматично. Для проектних компаній це дозволяє прискорити розрахунки з підрядниками, контролювати їх і тим самим прискорювати загальний хід проекту. А керівнику проекту це дає можливість в будь-який момент часу подивитися фактичні витрати і поточні платежі, що знаходяться на етапах узгодження та оплати в розрізі проекту.