http://joomlarulit.com/

Унікальна концепція «Проектний конвеєр» дозволяє поставити виконання типових проектів на потік, оптимізувати виконання типових процедур за рахунок використання бізнес-процесів і унікальних технологічних функцій Contentum Projects+.

Проект завжди націлений на отримання унікального результату, однак для багатьох організацій проектна діяльність є основною. У цьому випадку частка «унікальності» проектів значно знижується - щоразу доводиться виконувати однакові операції, проходити аналогічні стадії.

Концепція проектного конвеєра на базі Contentum Projects+ дозволяє зміцнити за допомогою бізнес-процесів типові проекти організації. Шляхом використання процесного управління в проектному управлінні вдається домогтися чіткості виконання типових процедур, звільнитися від рутини і сконцентруватися на вирішенні більш унікальних завдань - тобто забезпечити якісне виконання типових проектів в цілому. Стадії проекту змінюються протягом виконання ряду бізнес-процесів.

У Contentum Projects+ можна попередити виникнення відхилень за проектами, про всі негативні зміни сигналізує система. Зокрема, за тими проектами, в яких за тих чи інших обставин не досягаються планові значення.

Завдяки контролю розподілу проектів, можливо відстежувати, які проекти на якому етапі «конвеєра» знаходяться на даний момент. Те, що проекти розподілені за стадіями як на конвеєрі, дає прозору картину в цілому по організації.

По суті, тут діють ті ж закони, як на звичайному конвеєрі - якщо десь стався «затор», тобто масове скупчення проектів на певних стадіях, це може бути поганим знаком і сигналом до дії, значить, в проектах є «проблемні місця». Можна казати про можливий простій або перевантаження ресурсів. Отже, варто заглибитися в ситуацію і вчасно розібратися, чому так відбувається.

Найбільшу цінність приносить використання бізнес-процесів, які роблять виконання типових операцій чіткими і конкретними.