http://joomlarulit.com/

Інтеграційні можливості

Contentum - система управління, яка дозволяє швидко автоматизувати бізнес-процеси компанії. У Contentum BPM існує можливість завантажувати готові моделі бізнес-процесів з систем моделювання.

Інтеграція з Business Studio та іншими системами моделювання

В Contentum створена інтеграція з Business Studio та іншими популярними системами моделювання. Імпорт процесів здійснюється через формат XPDL. Таким чином, модель процесу з будь-якої системи, що має експорт в формат XPDL, може бути імпортована в Contentum.

Найчастіше процеси компанії вже десь описані.

Скажімо, одним з популярних інструментів для цього є Business Studio.

Спільними зусиллями розробників систем Business Studio і Contentum був реалізований механізм перенесення бізнес-процесів.

Обмін відбувається через мову XPDL.

Для перенесення моделі процесів з Business Studio їх треба вивантажити в цей формат і завантажити в Contentum.

Business Studio працює з великою кількістю різних нотацій: це не тільки процеси в нотації BPMN, але і процеси нотацій EPC, CFC (процедура) і BFC (процес). Бізнес-процеси всіх цих нотацій в Business Studio можна вивантажувати в XPDL-файли.

Будь-який процес, експортований у форматі XPDL, може бути імпортований в Contentum.

Багато інших інструментів, крім Business Studio, підтримують експорт в XPDL.

Наприклад, підтримує цей популярний формат такий інструмент як BizAgi. Тобто процеси, модельовані в цьому інструменті можуть бути швидко перенесені в Contentum для виконання.

 

Пошта, SMS, Веб-сайт, Веб-сервіси

 

Contentum легко інтегрується в типову ІТ-інфраструктуру компанії. Кожен процес в Contentum може бути опублікований таким чином, що для нього сформується веб-сервіс і посилання для запуску. Тому запуск бізнес-процесів можна легко прив'язати до подій, що відбуваються в інших ІТ системах.

Наприклад, можливо запускати бізнес-процес у той момент, коли на електронну поштову скриньку приходить лист. Він може бути розібраний у рамках бізнес-процесу.

Аналогічно можливо прив'язати запуск процесу, наприклад, до вхідного факсу, або організувати запуск бізнес-процесу при заповненні форми на веб-сайті.

Наявність готових бібліотек для SMS-провайдерів робить легким і відсилання SMS при досягненні певного кроку в рамках бізнес-процесу.

 

Інтеграція з ERP-системами