http://joomlarulit.com/

Інтеграція Contentum і 1C

Contentum може працювати у взаємодії з найрізноманітнішими додатками. Взаємодія може бути побудована через веб-сервіси, через API, або іншими способами. Інтеграція Contentum з системами «1С: Підприємство» має особливе значення і окрему реалізацію. Для зручної і ефективної взаємодії системи Contentum та «1С: Підприємство» використовується окремо ліцензований додатковий модуль «Інтеграція з 1С».

Модуль «Інтеграція з 1С» дозволяє забезпечити інтеграцію «Contentum: Управління бізнес-процесами» з версіями системи «1С: Підприємство» 8.0, 8.1, 8.2, 8.3.

Інтеграція системи Contentum з системою «1С: Підприємство» дозволяє:

  • Працювати з довідниками і документами системи «1С: Підприємство».
  • Запускати функції системи «1С: Підприємство».
  • Звертатися до об'єктної моделі системи «1С: Підприємство».

 

Також завдяки функціям Contentum можливо здійснювати запуск бізнес-процесів та посилання повідомлень в систему Contentum з системи «1С: Підприємство».

Робота з довідниками «1С: Підприємство» в системі Contentum здійснюється прозоро для користувача - у веб-інтерфейсі системи вони виглядають так само як довідники системи Contentum. Користувач може переглядати їх зміст, доповнювати новими записами і редагувати вже існуючі. Всі зміни після проведення таких робіт будуть відображатися в системі «1С: Підприємство».

Процес налаштування інтеграції здійснюється буквально за декілька хвилин - не потрібно розробляти жодних додаткових сценаріїв і вивчати зміст файлів конфігурацій - все робиться в графічному інтерфейсі дизайнера Contentum. Додавання конфігурації 1С зводиться до заповнення декількох полів. Після успішного додавання конфігурації потрібно вказати, які дані з системи «1С: Підприємство» (довідники і документи) потрібно використовувати в системі Contentum. На цьому налаштування інтеграції систем закінчується - дані готові до використання.

 

Після інтеграції Contentum BPM з системою «1С: Підприємство» керувати взаємодією систем можливо безпосередньо в бізнес-процесах. При моделюванні бізнес-процесів в Contentum BPM операції взаємодії з 1С здійснюються в блоках сценаріїв. Наприклад, даний блок може виконувати одну або відразу кілька операцій: збереження договорів в базі 1С, запуск функцій 1C, завантаження пакета супровідних документів для проведення угоди, зміну значень довідників 1С тощо.

Модуль «Інтеграція з 1С» є додатковим і ліцензується окремо від платформи Contentum BPM, тобто купується окремо!

 

 

Шини даних