http://joomlarulit.com/

Управління завданнями, звіти, виконавча дисципліна

Contentum CRM+ дозволяє налаштувати управління дорученнями в компанії.

 

Постановка і виконання завдань

Contentum CRM+ дозволяє налаштувати управління дорученнями в компанії.

Ініціатор ставити завдання Виконавцю. При цьому доступні наступні опції:

1. Можна поставити завдання на поточний контроль комусь із співробітників компанії (як правило, це керівник).

2. Можна призначити співробітника, що буде узгоджувати завдання, - в цьому випадку виконання почнеться тільки після узгодження.

3. У завдання завжди тільки один відповідальний, але завжди можна додати співвиконавців. Вони будуть отримувати інформацію по завданню.

4. Можна вказати планові працевитрати. В цьому випадку при формуванні звіту по працевитратах ввімкнеться механізм обмеження суми.

Після збереження завдання відразу надходить виконавцю або узгоджувачу.

Контроль виконання завдань

Після завершення робіт, Виконавець пише коментар, при необхідності додає документи і файли, і виконує завдання.

Після цього завдання потрапляє на контроль до Ініціатора, який повинен поставити позначку про те, що воно виконане. Ініціатор може повернути завдання на доопрацювання, додавши коментар чи частково змінивши постановку задачі.

Після прийому завдання вважається завершеним і потрапляє до архіву.

Контроль трудовитрат / Звіти

Contentum CRM+ дозволяє налаштувати контроль працевитрат по виконаним завданням.

У кінці тижня або місяця користувач заповнює звіт, в якому вказує, які завдання виконувалися і скільки часу на це витрачено.

Після відправки звіту, працевитрати надходять на узгодження Замовнику цих завдань. Він може щось прийняти, щось відхилити.

У результаті формується сума узгоджених годин, яка може використовуватися в тому числі і для нарахування ЗП.

Робота у відділу

Керівник може завжди відкрити список завдань своїх підлеглих.

Така потреба виникає доволі часто: хтось захворів, а вже сьогодні потрібно отримати результат. Керівник може перепризначити завдання на когось іншого або виконати його сам.

У розділі "Компанія" також можна подивитися метрики результативності підлеглих: виконавчу дисципліну, кількість завдань у роботі, протерміновані завдання і кількість узгоджених працевитрат.

Періодичні завдання

Деякі завдання повторюються. Щодня, кожен тиждень, місяць, квартал.

Для того, щоб не створювати щоразу нову задачу, в Contentum CRM+ є "Періодичні завдання". Достатньо один раз створити задачу і вказати як часто це завдання має з'являтися у виконавця, і система автоматично почне ставити його із заданою періодичністю.

Виконавча дисципліна

Завдання мають терміни. Якщо завдання закрите до терміну завершення, значить все добре, якщо після або не закрите зовсім - значить воно було протерміноване.

Агрегований звіт про виконавчу дисципліну дозволяє побачити по кожній людині відсоток виконаних у термін завдань від загальної кількості поставлених їй.

Приклад: за лютий 2014-го року Іванову було поставлено 40 завдань. 30 з них Іванов закрив у термін. У цьому випадку % виконавчої дисципліни буде дорівнювати 75%.

Відсотки виконавчої дисципліни за місяць цілком можуть використовуватися при розрахунку ЗП для ряду співробітників в компанії.