http://joomlarulit.com/

Система Contentum KPI вирішує завдання підвищення результативності діяльності компанії через чіткий контроль ключових показників і об'єктивну оцінку роботи співробітників.

Контролювати KPI в Contentum можна декількома способами. Вибір методики залишається за Вами. Налаштування системи досить просте і виконується вручну, за допомогою комп'ютерної миші.

Механізм постійного поліпшення дозволяє системі підлаштовуватися під зміни моделі управління і ключових показників ефективності, зміни розмірів і структури бізнесу, причому, робити це можна не втрачаючи даних.

Перевага системи - в можливості налаштувати будь-які ключові показники ефективності для конкретної компанії.

Мотивація за результатами

Contentum KPI дає інструмент, що дозволяє провести термін «ефективність» через всю компанію, до кожного співробітника. Задати як шаблонні параметри для груп, так і унікальні - для ключових співробітників, отримавши необхідну гнучкість і прозорість системи мотивації.

Використовуючи простий механізм матриць ефективності. Ви переносите преміальні схеми, які використовуються у вашій компанії, в систему, яка дозволить працівнику бачити, як ефективність безпосередньо впливає на розмір його винагороди за підсумками періоду (місяця, кварталу, року).

Система KPI надає можливість відстежувати ефективність в режимі «on-line» як самому співробітнику, так і керівництву, дозволяючи своєчасно відреагувати і внести необхідні корективи в діяльність підлеглих.

Цільове управління

Система KPI пропонує рішення, яке дає можливість співвідносити оперативні дії на всіх рівнях з цілями компанії і побудувати систему моніторингу прогресу та корекції цілей.

Ви зможете каскадувати ключові цілі всієї компанії на рівень департаментів і підрозділів, істотно знизивши ризик втрати або спотворення інформації.

Дуже важливо, щоб діяльність на всіх рівнях управління здійснювалася відповідно до єдиної стратегії. Але, на жаль, під час усної передачі інформації або використанні розрізнених каналів, втрачається близько 50% змісту на кожному з етапів передачі.

Contentum KPI пропонує простий інструмент постановки цілей і контролю виконання для всіх ієрархічних рівнів.

Моніторинг ключових показників

Для отримання максимальної користі від побудованої Вами системи ключових показників, Contentum KPI дає можливість відстежувати виконання показників, оперативно зв'язуватися з відповідальними, своєчасно приймати рішення.

Ключові показники всієї компанії

Просте налаштування системи за допомогою комп'ютерної миші дозволяє на даному етапі обійтися без залучення ІТ-служби.

На одній сторінці Ви отримуєте інформацію щодо:

  • всіх показників Вашої системи,
  • поточної ситуації по виконанню,
  • про відповідальних,
  • про тренд за кожним показником

Конструктор KPI-рішень

При цьому система Contentum KPI є конструктором KPI рішень. На вході перед Вами чистий аркуш, Ви наповнюєте його термінами саме Вашої компанії.

Тому система максимально чітко повторює принципи управління в компанії на поточний момент і здатна розвиватися разом з Вашою компанією при появі нових цілей або зміни організаційної структури компанії.