http://joomlarulit.com/

Contentum KPI дозволяє налаштувати систему ключових показників ефективності саме для Вашої компанії і налагодити збір та моніторинг значень показників в зручному для Вас форматі.

Ключові показники ефективності в Contentum KPI

Система дозволяє «намалювати» дерево показників Вашої компанії в тому вигляді, в якому це зрозуміло саме Вам. Для кожного з показників задається необхідний набір параметрів: як часто він збирається, одиниця виміру, планові значення, що вважати хорошим результатом і так далі. Всі настройки виконуються в «Дизайнері Contentum».

Механізм поліпшення дозволяє коригувати модель показників при зміні розмірів або структури бізнесу компанії, причому робити це, не втрачаючи даних і без тривалої зупинки системи.

Відповідальність

Contentum KPI дає можливість персоналізувати відповідальність, що допоможе не тільки в будь-який момент запитати за результат, але і виключити дублювання функцій і зайві витрати.

Налагоджена організаційна структура дозволяє призначити відповідального, куратора, співробітника, який інформується про зміни кожного показника, починаючи з рівня виконавців, закінчуючи зведеними показниками для топ-менеджерів.

Матриця відповідальності акумулює всю інформацію про те, для яких показників певний співробітник є, відповідальним, куратором і так далі, що дозволяє як відстежувати ступінь загальної відповідальності співробітника, так і контролювати відповідність функціоналу посади.

Ви в будь-який момент часу можете побачити, хто відповідає за «червоні показники», і хто повинен працювати над виправленням ситуації. Говорячи простіше, «у будь-якої проблеми з'являється прізвище».

Збір даних

Contentum KPI дає велику варіативність механізмів збору даних, що дозволяє вибрати оптимальний інструмент на різних стадіях розвитку компанії.

Показник, який вводиться на короткостроковий період для контролю проблемної ділянки і ключовий показник діяльності всієї компанії вимагають застосування різних інструментів.

Для забезпечення надійності і простоти збору даних, Ви можете вибрати:

  • Ручне введення
  • Бізнес процеси
  • Запити до баз даних
  • Збір з веб-сайтів
  • Збір через електронну пошту
  • Інтеграція з OLAP-кубами і т.д.

 

Інтеграція з 1С

Інтеграція Contentum KPI c 1C

Одним з джерел даних може бути система, побудована на платформі «1С: Підприємство». Contentum KPI підтримує інтеграцію з платформою від версії 8 до версії 8.3.

Причому інтеграція йде на рівні платформи і не настільки важливо з якою конфігурацією стикується Contentum KPI.

Як правило, організовується пакетне перенесення даних, тобто з потрібною періодичністю (раз в день, раз на годину) дані з бази даних 1С вивантажуються в Contentum KPI.