http://joomlarulit.com/

Contentum KPI дозволяє налаштувати систему стратегічних та оперативних цілей Вашої компанії, визначити показники, якими можна виміряти рух до мети, «прив'язати» відповідні заходи. А також своєчасно отримувати необхідну інформацію про виникаючі перешкоди і проводити коригування курсу на підставі даних, а не припущень.

Contentum KPI - це конструктор. Система дозволяє перенести ієрархію Ваших цілей, збудувавши дерево цілей.

Процес створення системи цілей в Contentum розроблений для самих керівників, які з легкістю зможуть додати нові цілі і відкоригувати поточні, не привертаючи IT-фахівців.

Тут же, в спеціальному додатку «Дизайнер Contentum», управлінець може призначити заходи, показники, встановити персональну відповідальність.

Організаційна структура

Contentum KPI надає зручний інструмент для візуалізації організаційно-управлінської структури компанії. Налагоджена структура дозволить Вам встановити реальну залежність між цілями і відповідальними за їх досягнення.

Ефективність співробітника в системі Contentum KPI.

Побудова організаційної структури робиться «мишкою», але при цьому Ви можете побудувати структуру будь-якої складності.

Система передбачає набір стандартних елементів, які Ви можете використовувати для відображення прийнятого у Вашій компанії виду організаційної структури, скажімо лінійна, функціональна, дивізіональна, матрична тощо.

Перевівши закріплені в нормативних документах функціональні та управлінські зв'язки в Contentum, Ви налаштовуєте організаційну структуру компанії, щоб чітко сформувати набір посад, які є у Вашій компанії.

Система підтримує зміни організаційної структури, що необхідно при зростанні компанії і реорганізаціях.

Карти цілей

Простота налаштування системи дозволить перевести багатотомні «Стратегії» і «Політики» в ефективний інструмент, що надасть можливість підвищити прозорість управління і отримати механізм для гарантованого виконання управлінських рішень.

Легкість візуального контролю прогресу за програмними цілями забезпечує механізм карт цілей. З їх допомогою Ваша система цілей завжди доступна, Ви можете встановлювати і змінювати пріоритетність, контролювати статус мети.

Contentum KPI надає можливість зв'язати з цілями показники, заходи та завдання. Всі пов'язані елементи зі статусами виконання відображаються на єдиній карті. Карта також дає прямий доступ до повної інформації про будь-якому з елементів.