http://joomlarulit.com/

Менеджер проекту отримує в особі Contentum Projects+ зручне середовище, в якому всі необхідні для управління проектом інструменти знаходяться в одному місці.

На одній сторінці додатка відображаються такі елементи:

  • Загальна інформація про проект. Список учасників, основні дати, статус.
  • Календарний план та завдання проекту. У списку наочно видно, які завдання виконуються в даний момент, які вже були виконані, які прострочені, у яких добігає кінця термін виконання. Якщо клацнути мишею по назві завдання, можна переглянути його.
  • Коментарі учасників і обговорення робіт. Стрічка повідомлень, що містить листування по проекту.
  • Бюджет проекту. Інформація про доходи та витрати проекту і, побудованому на їх підставі фінансового результату.
  • Документація. Містить список документації по проекту: це можуть бути різноманітні договори, акти, технічні завдання тощо. Загальна база документів має розмежування прав доступу, щоб тільки потрібні учасники проекту мали можливість переглядати їх.
  • Ризики проекту. Потенційні проблеми проекту, шляхи їх запобігання, мінімізації та усунення. Важливо завжди пам'ятати ризики проекту, щоб в разі їх виникнення бути повністю готовим ефективно мінімізувати і усунути наслідки.

Вся ця інформація, представлена ​​на сторінці проекту, відображається у вигляді портлетів - невеликих інформаційних вікон - склад, порядок і розташування яких можна налаштувати довільно. Для отримання більш докладної інформації з того чи іншого питання (наприклад, по бюджету), досить клацнути мишею по заголовку портлету. В цьому випадку відкривається окрема сторінка, що містить інформацію з питання в повному обсязі.