http://joomlarulit.com/

Абонемент на нові версії системи CONTENTUM (далі - Абонемент) надає право на отримання протягом терміну дії Абонемента нових версій системи, а також надає гарантії працездатності ПО.

Гарантія працездатності ПО - це комплекс заходів щодо підтримки якості ПЗ CONTENTUM. Гарантія надається згідно з доданою документацією на систему CONTENTUM і відповідно до умов, описаних у документі "Основні положення надання Абонемента на нові версії системи CONTENTUM".

Постачання Абонемента може здійснювати безпосередньо компанія CENTER ECM. На території України постачання абонемента здійснює виключно ТОВ «ЦЕНТР КОМПЕТЕНЦІЇ ECM УКРАЇНА».

Переваги абонемента на нові версії:

  • Використання сучасного продукту.
  • Нові можливості для користувачів, адміністраторів, розробників, оптимізація роботи системи, зміна інтерфейсу і засобів адміністрування, що враховують побажання користувачів і компаній-замовників.
  • Сумісність із стороннім програмним забезпеченням.
  • Гарантія працездатності ПО.

Терміни підтримки для версій системи CONTENTUM

Термін, протягом якого Centrum Kompetencji ECM Sp. z.o.o. (Далі - Виробник) підтримує версію ПО CONTENTUM, визначається індивідуально Виробником для кожної версії. Політика підтримки та інформація щодо версій викладена у документі "Політика по термінам підтримки версій Contentum".