http://joomlarulit.com/

Для зручної роботи з функціоналом Contentum ECM створені програми для iPhone, iPad і смартфонів на базі OC Android. Кожен співробітник компанії зможе брати участь в бізнес-процесах компанії і користуватися всім функціоналом системи, незалежно від свого місця розташування. Отримання своєчасної актуальної інформації сприяє швидкому прийняттю рішень.

Мобільні рішення

 

Інтерфейс

Зручний і зрозумілий інтерфейс додатків дозволяє легко орієнтуватися в системі. Додатки забирають усю нову інформацію з Contentum одним великим пакетом і, немає необхідності чекати завантаження сторінок - уся необхідна інформація відображається на екрані. Узгодження відбувається за рахунок натискання однієї кнопки.


Завдання

Мобільні додаток Contentum вміє отримувати список завдань і передбачає роботу з наступними типами: звичайні доручення, завдання з процесів і завдання з документів. Форма завдання створюється в дизайнера і однаково відображається на будь-якому з пристроїв, як на звичайному десктоп комп'ютері, так і на мобільному пристрої.

Картка завдання містить усю інформацію про неї. До задачі можна прикласти файли необхідних документів. При необхідності залишити коментар. Також є можливість перепризначення завдання і контролю виконання.


Контроль

Використовуючи мобільний додаток, можна завжди проконтролювати поточні події, залишити свої коментарі. Це дозволить практично відразу отримати зворотню реакцію від співробітників і прискорити виконання завдань.

Працюючи в мобільному додатку, керівник може дистанційно відстежувати виконавчу дисципліну своїх співробітників і оперативно приймати управлінські рішення.


Робота з документами

Мобільний додаток Contentum дозволяє можливість оперативно працювати з усіма типами документів. Проводити операції ознайомлення, узгодження і винесення резолюції за документами.

При винесенні резолюції за документом можливо ставити завдання виконавцям щодо подальшої роботи з документами. Система сама проінформує виконавців.

Також можна швидко знайти необхідний документ, навіть якщо, наприклад, керівник перебуває не в офісі. Таким чином, територіальне розташування ніяк не впливає на поточну роботу інших співробітників - всі узгодження проходять оперативно і своєчасно.


Бізнес-процеси

Кожен співробітник компанії може брати участь в бізнес-процесах компанії, використовуючи весь функціонал системи, незалежно від свого місця розташування.

Важливо, що користувач може самостійно створювати бізнес-процеси, а не тільки виконувати завдання в рамках процесу. Відстежити стадію процесу можна за допомогою наочної схеми - Карти процесу.

Всі процеси, наявні в системі, доступні і в мобільному додатку.


Стрічка повідомлень

Стрічка повідомлень - основний інструмент спілкування між співробітниками компанії. Все, що пов'язано з користувачем, відображається в стрічці: нагадування, щодо вхідних завданнь, повідомлення від інших користувачів тощо. Використовуючи мобільний додаток, можна відстежувати всі події, навіть далеко від свого робочого місця.