http://joomlarulit.com/

Система Contentum дозволяє легко і швидко ставити завдання підлеглим і контролювати їх виконання. Використання системи дозволяє не тільки підвищити обсяги виконавчої діяльності співробітників, але і позитивно позначається на якості виконання завдань.

Управління завданнями / Звіти / Виконавча дисципліна

Постановка і виконання завдань 

Contentum ECM дозволяє налагодити управління дорученнями в компанії.

Ініціатор створює завдання Виконавцю. При цьому можливі наступні опції: 

  1. Можливо поставити завдання на поточний контроль певному співробітнику компанії (як правило, це керівник).
  2. Можливо поставити у завдання співробітника, що узгоджує, - в цьому випадку виконання почнеться тільки з узгодження.
  3. У завдання завжди тільки один відповідальний, але можливо додати співвиконавців. Вони будуть отримувати інформацію за завданням.
  4. Можливо вказати планові працевитрати. В цьому випадку при формуванні звіту по працевитратах включиться механізм обмеження зверху по цьому завданню.

Після збереження завдання воно одразу йде до Виконавця (або до особи, що узгоджує).


Контроль виконання завдань

По завершенню завдання Виконавець фіналізує його і пише коментар, при необхідності додає документи і файли.

Після цього завдання потрапляє на контроль до ініціатора, який повинен поставити позначку про те, що завдання виконане. Ініціатор може повернути завдання на доопрацювання, додавши коментар чи частково змінити постановку задачі.

Після прийому завдання вважається завершеним і потрапляє до архіву.


Контроль працевитрат / Звіти

Contentum ECM + дозволяє налагодити контроль працевитрат за виконаними завданнями.

У кінці тижня або місяця користувач може заповнювати звіт, в якому вказує які завдання виконувалися і скільки часу на це витрачено.

Після відправки звіту працевитрати надходять на узгодження Замовнику цих завдань. Він може щось прийняти, або відхилити.

У результаті формується сума узгоджених годин, яка може використовуватися в тому числі і для нарахування ЗП.

 

Робота у відділі

Керівник може завжди відкрити список завдань своїх підлеглих.

Це популярна функція. Хтось захворів, а сьогодні потрібен результат. Керівник може перепризначити завдання на когось іншого або виконати його сам.

У розділі Компанія також можна подивитися метрики результативності підлеглих: виконавчу дисципліну, кількість завдань у роботі, кількість протермінованих і кількість узгоджених працевитрат.


Періодичні завдання

Деякі завдання повторюються. Кожен день, кожен тиждень, місяць, квартал.

Для того, щоб не створювати щоразу нову задачу, в Contentum ECM існують періодичні завдання. Досить один раз створити задачу і вказати як часто це завдання має з'являтися у виконавця, і система автоматично почне ставити цю задачу із заданою періодичністю.


Виконавча дисципліна

Завдання мають терміни. Якщо завдання закрите до терміну завершення, значить все нормально, якщо після або не закрите зовсім - значить воно було протерміноване.

Агрегований звіт про виконавчу дисципліну дозволяє побачити по кожній людині скільки відсотків від загальної кількості поставлених їй завдань вона виконує в строк.

Приклад: за лютий 2014-го року Іванову було поставлено 40 завдань. 30 з них Іванов закрив в термін. У цьому випадку % виконавчої дисципліни буде дорівнювати 75%.

Відсотки виконавчої дисципліни за місяць цілком можуть використовуватися при розрахунку ЗП для певної частини співробітників у компанії.