http://joomlarulit.com/

Contentum Agent

Contentum Agent - це невелика програма, що служить для отримання і роботи з повідомленнями системи Contentum і швидкої і зручної роботи з документами системи. Contentum Agent встановлюється на комп'ютер користувача і з'єднується з сервером системи Contentum.

Після запуску Contentum Agent буде доступний з системного трея (область в правому нижньому кутку екрану поруч з годинником):

Contentum Agent працює подібно системам миттєвого обміну повідомленнями (Jabber, Skype): як тільки в системі Contentum відбувається деяка подія, потенційно важлива для користувача, його Contentum Agent миттєво отримує повідомлення і сигналізує про це користувачеві. У кутку екрану користувач побачить спливаюче віконце з текстом повідомлення.

З допомогою Contentum Agent користувач може, не звертаючись до повного інтерфейсу системи, отримати наступну інформацію:

  • оповіщення про події в системі Contentum, що відбуваються в процесі роботи: призначення і виконання завдань, призначення взаємин з клієнтами, створення документів;
  • повідомлення інформаційних каналів;
  • відомості про редагування і збереження на сервері файлів електронних документів, створення нових версій електронних документів;
  • швидкий доступ до документів, з якими проводилася робота в минулому. На вкладці Документи відображаються всі відкриті в даний момент документи та ті, що відкривалися недавно з системи Contentum. У цьому розділі можна легко вносити в них зміни і зберігати виправлені версії відразу на сервері, а також створювати нові версії документів.

Contentum Agent окремо не ліцензується і може бути встановлений на будь-яку кількість комп'ютерів: користувач може встановити додаток на свій робочий комп'ютер, на особистий ноутбук і на домашній комп'ютер.

Contentum Agent дозволяє одним кліком редагувати документи з веб-сайту. Механізм простий:

  • Contentum Agent завантажує документ, відкриває на редагування
  • Відстежує статус документа
  • При закритті документа відправляє його на сервер

Contentum Agent працює під операційними системами Windows, Mac OS, Linux.

Contentum Enterprise

Маштабовані рішення та безліч додаткових інструментів

Технічні вимоги

Вимоги до аппаратного та програмного комплексу

Презентації Contentum

Презентаційні матеріали Contentum