http://joomlarulit.com/

 

Contentum BPM HD (iPad)

Мобільний додаток Contentum для iPad дозволяє істотно економити час при розгляді вхідного потоку завдань. Додаток забирає всю нову інформацію з Contentum одним великим пакетом і Вам вже не доводиться чекати завантаження сторінок - вся необхідна інформація для прийняття рішення вже відображена у Вас на екрані.

У додатку Contentum для iPad реалізовано 3 розділи:

  • Вхідні завдання
  • Контроль (поточний контроль і контроль виконання)
  • Стрічка

Остання версія Contentum для iPad вміє працювати і з завданнями по бізнес-процесам.

  1. Система вміє працювати з динамічними формами. Складність в тому, що форми завдань по бізнес-процесам конструюються при формуванні моделі процесу. І заздалегідь невідомо як вона буде виглядати і який набір даних вона буде містити. Це дозволяє будувати дуже гнучкі рішення. Тепер ця гнучкість підтримується і додатком для iPad.
  2. Система вміє працювати з ланцюжками завдань в режимі off-line. Варіанти виконання процесних завдань також задаються при моделюванні процесу. І найчастіше процес будується таким чином, що натискання кнопки призводить до появи наступного завдання. Тепер ця поведінка системи підтримується в додатку для iPad.

Користувач Contentum для iPad може не тільки виконувати завдання в рамках бізнес-процесів, а й ініціювати бізнес-процеси.


Contentum BPM (iPhone)

Мобільний додаток Contentum BPM for iPhone дозволяє "покласти офіс в кишеню". У додатку доступні: список завдань, контроль завдань і Стрічка. Це набір функцій Contentum BPM, достатній для оперативного контролю. Додаток підтримує всі типи завдань по роботі з процесами і електронними документами, вміє працювати в режимі on-line і off-line (без підключення до мережі).


Contentum BPM (Android)

Мобільний додаток Contentum BPM for Android дозволяє "покласти офіс в кишеню". У додатку доступні: список завдань, контроль завдань і Стрічка. Це набір функцій Contentum BPM, достатній для оперативного контролю. Додаток підтримує всі типи завдань по роботі з процесами і електронними документами, вміє працювати в режимі on-line і off-line (без підключення до мережі).


Contentum BPM KPI (iPad)

Допомагаючи керувати ефективністю, Contentum KPI пропонує рішення для мобільних користувачів, топ-менеджерів. Спеціальний додаток, доступний в App Store, реалізує необхідні інструменти в зручному форматі.

Додаток Contentum KPI для iPAD не перевантажує користувача зайвою інформацією, відображає ту, яка необхідна для прийняття оперативних рішень.

На головній сторінці можливо бачити поточні значення всіх показників, заведених в систему, а також ефективність всіх співробітників, для яких створені матриці ефективності.

Зручна навігація дозволяє працювати через планшет без втрати функціональності.

Додаток Contentum KPI для iPAD зберігає механізм карток показника, що дозволяє відразу отримати детальну інформацію про поточне значення, статистику за період, інформацію щодо відповідального.

У додатку також реалізовані повнофункціональні матриці ефективності співробітників.

Contentum Enterprise

Маштабовані рішення та безліч додаткових інструментів

Технічні вимоги

Вимоги до аппаратного та програмного комплексу

Презентації Contentum

Презентаційні матеріали Contentum